Liquidy Aramax

Česká společnost Ritchy EU s.r.o., jejichž předními produkty jsou náplně značek Liqua a Aramax, které jsou populárními výrobky této společnosti, přišly na trh i s e-liquidy s nikotinovou solí. Aramax náplně jsou díky své hustotě s poměrem 50 PG na 50 VG vhodné pro většinu typů elektronických cigaret.

Liquidy Salt se od běžných liquidů odlišují tím, že mají nižší PH a obsahují stále více oblíbenou a žádanou nikotinovou sůl, díky které dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti, bez dráždivého pocitu v krku, se kterým se můžeme setkat u klasických liquidů.

Výrobce náplní Aramax

Česká společnost Ritchy EU, pod kterou spadá značka aramax byla založena v roce 2009 jako výrobce e-liquidů a jednorázových e-cigaret. Má 2 výrobní závody, jeden v České republice a druhý v Číně a jejich produkty jsou prodávány ve více než 85 zemích světa. Díky tomu jsou jedním z předních výrobců a distributorů ve světě.

Náplně Aramax Salt

Na kvalitu značky Ritchy se můžete spolehnout. Dlouholeté zkušenosti se odrazily na precizní přípravě řady náplní s nikotinovou solí, která je vhodná pro klasické potahování pusa-plíce. Kromě nového složení na vás čekají známé i zcela nové příchutě. Na výběr je obrovské množství precizně navržených příchutí v různých intenzitách nikotinu.

Pokračovat ve čtení

Rychlý výběr příchutě e-liquidu Aramax Salt

Zobrazit výběr příchutí

Cena

119120
1119120

Značky

Položek k zobrazení: 8
Banana Berry
Novinka Ovocná příchuť
119 Kč

Sladká kombinace sladkých bobulí a zralých banánů.

1550/10M
Berry Trio
Novinka Ovocná příchuť
119 Kč

Sladký mix plodů, konkrétně malin, jahod a borůvek.

1547/10M
Melon Lime
Novinka Ovocná příchuť
119 Kč

Kombinace sladkého vodního melounu a kyselkavé limetky.

1544/10M
Peach Mango
Novinka Ovocná příchuť
119 Kč

Letní mix tropického manga, a št'avnaté broskve.

1541/10M
Raspberry Straw
Novinka Ovocná příchuť
119 Kč

Sladkokyselá kombinace jahod a malin.

1538/10M
Redgreen Apple
Novinka Ovocná příchuť
119 Kč

Kombinace sladkého červeného, a jemně kyselého zeleného jablka.

1535/10M
Swet Orange
Novinka Ovocná příchuť
119 Kč

Sladkokyselý pomeranč.

1532/10M
Topical Mix
Novinka Ovocná příchuť
119 Kč

Sladká kombinace tropického ovoce.

1529/10M
8 položek celkem

V přírodě se tato sůl volně vyskytuje v tabákových listech. Díky tomu tyto liquidy obsahují přirozenou formu nikotinu, který je pro tělo lépe vstřebatelný. Nezkresluje chuť liquidu. Velkou výhodou je rychlejší proces odpařování (nikotinová sůl se odpařuje při nižších teplotách) a daleko lepší vstřebatelnost. Díky které je intenzita vapování nižší. Takže spotřeba těchto liquidů s nikotinovou solí je nižší, než u klasických liquidů na stejném zařízení. Také se tím prodlužuje životnost žhavících hlav a snižuje spotřeba baterie. Liquidy s nikotinovou solí jsou nejvíce vhodné pro zařízení s vyšším odporem (1ohm a více), POD systémy a styl potahování ústa-plíce. Jako u klasického kouření (MTL). Tyto náplně jsou velmi vhodné pro kuřáky, kteří přecházejí z klasických cigaret na elektronické cigarety. Kdy je nutné, aby nový e-kuřák dostal do těla dostatečné množství nikotinu. Bez jakéhokoli dráždivého pocitu (škrábání, kašlání). Tyto náplně jsou kompletně vyráběny ve Velké Británii. Poměr 50VG/50PG 

Používáme ověření věku Adulto