Liquidy Drifter Bar

Britský výrobce Juice Sauz LTD, pod jehož výrobou spadá tato řada e-liquidů Drifter Bar Salt, má dlouhodobé zkušenosti s výrobou liquidů, díky čemuž patří mezi nejlepší liquidy s nikotinovou solí na současném trhu. Juice Sauz náplně jsou díky své hustotě s poměrem 50 PG na 50 VG vhodné pro většinu typů elektronických cigaret.

Liquidy Salt se od běžných liquidů odlišují tím, že mají nižší PH a obsahují stále více oblíbenou a žádanou nikotinovou sůl, díky které dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti, bez dráždivého pocitu v krku, se kterým se můžeme setkat u klasických liquidů.

Výrobce náplní Drifter Bar

Rodinná společnost s rodinnými hodnotami Juice Sauz Distribution, byla založena v roce 2015 jako výrobce a distributor e-liquidů. Díky kvalitním výrobkům a vynikajícím službám zákazníkům se společnost Juice Sauz stala jedním z největších výrobců a distributorů ve Velké Británii, která nyní výrobky dodává do zemí po celém světě.

Náplně Drifter Bar Salt

Na kvalitu značky Drifter Bar se můžete spolehnout. Dlouholeté zkušenosti se odrazily na precizní přípravě řady náplní s nikotinovou solí, která je vhodná pro klasické potahování pusa-plíce. Kromě nového složení na vás čekají známé i zcela nové příchutě. Na výběr je obrovské množství precizně navržených příchutí v různých intenzitách nikotinu.

Pokračovat ve čtení

Rychlý výběr příchutě e-liquidu Drifter Bar SaltZobrazit výběr příchutí
Používáme ověření věku Adulto