Liquidy Elf Bar

Čínský výrobce Elf Bar je jednou z nejznámějších značek na světě v posledních dnech a to díky svým jednorázovým e-cigaretám. Nově pronikli na trh i se svými e-liquidy s nikotinovou solí, které patří mezi ty vůbec nejžádanější.. Elf Bar náplně jsou díky své hustotě s poměrem 50 PG na 50 VG vhodné pro většinu typů elektronických cigaret.

Liquidy Salt se od běžných liquidů odlišují tím, že mají nižší PH a obsahují stále více oblíbenou a žádanou nikotinovou sůl, díky které dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti, bez dráždivého pocitu v krku, se kterým se můžeme setkat u klasických liquidů.

Výrobce náplní Elf Bar

Výrobce Elf Bar byl založen v roce 2018 jako výrobce jednorázových e-cigaret a náplní. Díky svému obrovskému úspěchu na poli e-cigaret v Číně a poté i Velké Británii, nyní dodává výrobky do zemí po celém světě.

Náplně Elf Bar Elfliq Salt

Na kvalitu značky Elf Bar, jednoho z největších světových výrobců, se můžete spolehnout. Dlouholeté zkušenosti se odrazily na precizní přípravě řady náplní s nikotinovou solí, která je vhodná pro klasické potahování pusa-plíce. Kromě nového složení na vás čekají známé i zcela nové příchutě. Na výběr je obrovské množství precizně navržených příchutí v různých intenzitách nikotinu.

Pokračovat ve čtení

Rychlý výběr příchutě e-liquidu Elf Bar Elfliq Salt

Zobrazit výběr příchutí

Cena

149150
1149150

Značky

Položek k zobrazení: 28
Nahoru
Další produkty
28 položek celkem

V přírodě se tato sůl volně vyskytuje v tabákových listech. Díky tomu tyto liquidy obsahují přirozenou formu nikotinu, který je pro tělo lépe vstřebatelný. Nezkresluje chuť liquidu. Velkou výhodou je rychlejší proces odpařování (nikotinová sůl se odpařuje při nižších teplotách) a daleko lepší vstřebatelnost. Díky které je intenzita vapování nižší. Takže spotřeba těchto liquidů s nikotinovou solí je nižší, než u klasických liquidů na stejném zařízení. Také se tím prodlužuje životnost žhavících hlav a snižuje spotřeba baterie. Liquidy s nikotinovou solí jsou nejvíce vhodné pro zařízení s vyšším odporem (1ohm a více), POD systémy a styl potahování ústa-plíce. Jako u klasického kouření (MTL). Tyto náplně jsou velmi vhodné pro kuřáky, kteří přecházejí z klasických cigaret na elektronické cigarety. Kdy je nutné, aby nový e-kuřák dostal do těla dostatečné množství nikotinu. Bez jakéhokoli dráždivého pocitu (škrábání, kašlání). Tyto náplně jsou kompletně vyráběny ve Velké Británii. Poměr 50VG/50PG 

Používáme ověření věku Adulto