Liquidy Ritchy

Česká společnost Ritchy EU s.r.o., jejichž předními produkty jsou náplně značek Liqua a Aramax, které jsou populárními výrobky této společnosti, přišly na trh i s e-liquidy s nikotinovou solí. Ritchy náplně jsou díky své hustotě s poměrem 50 PG na 50 VG vhodné pro většinu typů elektronických cigaret.

Liquidy Salt se od běžných liquidů odlišují tím, že mají nižší PH a obsahují stále více oblíbenou a žádanou nikotinovou sůl, díky které dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti, bez dráždivého pocitu v krku, se kterým se můžeme setkat u klasických liquidů.

Výrobce náplní Ritchy

Česká společnost Ritchy EU byla založena v roce 2009 jako výrobce e-liquidů a jednorázových e-cigaret. Ritchy má 2 výrobní závody, jeden v České republice a druhý v Číně a jejich produkty jsou prodávány ve více než 85 zemích světa. Díky tomu jsou jedním z předních výrobců a distributorů ve světě.

Náplně Ritchy Salt

Na kvalitu značky Ritchy se můžete spolehnout. Dlouholeté zkušenosti se odrazily na precizní přípravě řady náplní s nikotinovou solí, která je vhodná pro klasické potahování pusa-plíce. Kromě nového složení na vás čekají známé i zcela nové příchutě. Na výběr je obrovské množství precizně navržených příchutí v různých intenzitách nikotinu.

Pokračovat ve čtení

Rychlý výběr příchutě e-liquidu Ritchy Salt

Zobrazit výběr příchutí

Cena

149150
1149150

Značky

Položek k zobrazení: 8
Black Currant Lemon
Novinka Ovocná příchuť
149 Kč

Sladký černý rybíz v kombinaci s kyselým citrónem.

1526/10M
Double Sour Apple
Novinka Ovocná příchuť
149 Kč

Sladkokyselé zelené jablko.

1523/10M
Kiwi Guava Nectar
Novinka Ovocná příchuť
149 Kč

Exotická kombinace guavy a sladkokyselého kiwi.

1520/10M
Pineapple Mango Peach
Novinka Ovocná příchuť
149 Kč

Tropická kombinace sladkého ananasu, manga a broskve.

1517/10M
Raspberry Lemonade
Novinka Ovocná příchuť
149 Kč

Sladká chut' malinové limonády s lehce kyselým podtónem.

1514/10M
Sunny Orange Juice
Novinka Ovocná příchuť
149 Kč

Opravdová chut' pomeranče se sladkokyselým podtónem.

1511/10M
Triple Berry Mix
Novinka Ovocná příchuť
149 Kč

Sladká kombinace borůvek, malin a jahod.

1508/10M
Watermelon Berry Gum
Novinka Ovocná příchuť
149 Kč

Sladká jahodová žvýkačka s osvěžujícím vodním melounem.

1505/10M
8 položek celkem

V přírodě se tato sůl volně vyskytuje v tabákových listech. Díky tomu tyto liquidy obsahují přirozenou formu nikotinu, který je pro tělo lépe vstřebatelný. Nezkresluje chuť liquidu. Velkou výhodou je rychlejší proces odpařování (nikotinová sůl se odpařuje při nižších teplotách) a daleko lepší vstřebatelnost. Díky které je intenzita vapování nižší. Takže spotřeba těchto liquidů s nikotinovou solí je nižší, než u klasických liquidů na stejném zařízení. Také se tím prodlužuje životnost žhavících hlav a snižuje spotřeba baterie. Liquidy s nikotinovou solí jsou nejvíce vhodné pro zařízení s vyšším odporem (1ohm a více), POD systémy a styl potahování ústa-plíce. Jako u klasického kouření (MTL). Tyto náplně jsou velmi vhodné pro kuřáky, kteří přecházejí z klasických cigaret na elektronické cigarety. Kdy je nutné, aby nový e-kuřák dostal do těla dostatečné množství nikotinu. Bez jakéhokoli dráždivého pocitu (škrábání, kašlání). Tyto náplně jsou kompletně vyráběny ve Velké Británii. Poměr 50VG/50PG 

Používáme ověření věku Adulto