Kurwa Collection 700 Blue Sour Raspberry 20mg (Modrá malina)

Nechcete se o svou elektronickou cigaretu starat, instalovat žhavící hlavy, plnit e-liquid nebo vyměňovat pod? Existuje totiž jednoduchý způsob, jak si užít vapování bez zbytečných starostí. Vyzkoušejte jednorázové předplněné e-cigarety. Ty jsou tím ideálním společníkem pro všechny, kteří si chtějí prostě jen užít vapování bez jakékoliv potřeby se starat o e-cigaretu. Kurwa Collection není potřeba nabíjet, plnit, ani nemusíte nic vyměňovat, stačí si potáhnout a vychutnat si skvělou příchuť e-liquid.

Jednorázová elektronická cigareta Kurwa Collection nemá tlačítko nebo displej, není ji potřeba nijak nastavovat ani připravovat. Kurwa Collection je dokonalou odpovědí na vaše potřeby, které hravě uspokojí. Stačí si potáhnout z náustku a vychutnat si prvotřídní náplň s výraznou příchutí. Vysoký odpor žhavící spirálky uvnitř e-cigarety poskytuje krásně utažený potah podobným klasickým tabákovým cigaretám.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1059
Značka: Kurwa
179 Kč
Kategorie: Jednorázové cigarety Kurwa
Kapacita baterie: 500mAh
Síla nikotinu: 20mg – nikotinová sůl
Životnost: cca 700 potahů
FDCAB799 6010 4EA7 82CA 24A5C90AB3EB
Novinka Ovocná příchuť

Jednorázová ecigareta Kurwa Collection 700 Blue Sour Raspberry (Modrá malina)

Jednorázová elektronická cigareta Kurwa Collection 700 je perfektním řešením pro vapery, kterým se nechce o svůj přístroj starat, pro sváteční e-kuřáky nebo pro ty, kteří si chtějí vaping jen vyzkoušet.
Jedno-rázovkou není třeba nějak doplňovat e-liquidem, montovat žhavení, nebo nabíjet. Vaše e-cigareta v hygienickém obalu je připravena k okamžitému použití.

Kurwa Collection 700 jednorázová e-cigareta s vestavěnou baterií 500mAh je před plněná nikotinovou solí. Není možné ji dodatečně doplňovat. Vybírat ale můžete z 26 výjimečných příchutí!
Z Kurwa Collection vytáhnete cca 700 potáhnutí. To se dá přirovnat k jedné krabičce klasických cigaret.

 

Parametry Kurwa Collection 700 Blue Sour Raspberry (Modrá malina)

Kapacita baterie: 500mAh
Síla nikotinu: 20mg – nikotinová sůl
Životnost: cca 700 potahů

Upozornění k výrobku Kurwa Collection 700 Blue Sour Raspberry (Modrá malina):

  • Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.
  • Varování: Zdraví škodlivý při požití.
  • Pouze pro dospěle 18+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto