Liquidy Juice Sauz

Britský výrobce Juice Sauz LTD má dlouhodobé zkušenosti s výrobou liquidů, díky čemuž patří mezi nejlepší liquidy s nikotinovou solí na současném trhu. Juice Sauz náplně jsou díky své hustotě s poměrem 50 PG na 50 VG vhodné pro většinu typů elektronických cigaret.

Liquidy Salt se od běžných liquidů odlišují tím, že mají nižší PH a obsahují stále více oblíbenou a žádanou nikotinovou sůl, díky které dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti, bez dráždivého pocitu v krku, se kterým se můžeme setkat u klasických liquidů.

Výrobce náplní Juice Sauz

Rodinná společnost s rodinnými hodnotami Juice Sauz Distribution byla založena v roce 2015 jako výrobce a distributor e-liquidů. Díky kvalitním výrobkům a vynikajícím službám zákazníkům se společnost Juice Sauz stala jedním z největších výrobců a distributorů ve Velké Británii, která nyní výrobky dodává do zemí po celém světě.

Náplně Juice Sauz Salt

Na kvalitu značky Juice Sauz, jednoho z největších světových výrobců e-liquidů, se můžete spolehnout. Dlouholeté zkušenosti se odrazily na precizní přípravě řady náplní s nikotinovou solí, která je vhodná pro klasické potahování pusa-plíce. Kromě nového složení na vás čekají známé i zcela nové příchutě. Na výběr je obrovské množství precizně navržených příchutí v různých intenzitách nikotinu.

Pokračovat ve čtení

Rychlý výběr příchutě e-liquidu Juice Sauz

Zobrazit výběr příchutí

Cena

99125
199125

Značky

Položek k zobrazení: 20
liquid juice sauz salt cz berry bomb 10ml 10mg
179 Kč –30 %
125 Kč

Mix červených bobulích s anýzem a mentolovou dochutí

733/10M
Nahoru
Další produkty
20 položek celkem

V přírodě se tato sůl volně vyskytuje v tabákových listech. Díky tomu tyto liquidy obsahují přirozenou formu nikotinu, který je pro tělo lépe vstřebatelný. Nezkresluje chuť liquidu. Velkou výhodou je rychlejší proces odpařování (nikotinová sůl se odpařuje při nižších teplotách) a daleko lepší vstřebatelnost. Díky které je intenzita vapování nižší. Takže spotřeba těchto liquidů s nikotinovou solí je nižší, než u klasických liquidů na stejném zařízení. Také se tím prodlužuje životnost žhavících hlav a snižuje spotřeba baterie. Liquidy s nikotinovou solí jsou nejvíce vhodné pro zařízení s vyšším odporem (1ohm a více), POD systémy a styl potahování ústa-plíce. Jako u klasického kouření (MTL). Tyto náplně jsou velmi vhodné pro kuřáky, kteří přecházejí z klasických cigaret na elektronické cigarety. Kdy je nutné, aby nový e-kuřák dostal do těla dostatečné množství nikotinu. Bez jakéhokoli dráždivého pocitu (škrábání, kašlání). Tyto náplně jsou kompletně vyráběny ve Velké Británii. Poměr 50VG/50PG 

Používáme ověření věku Adulto