Jednorázové cigarety Aroma King

Nabízíme jednorázové cigarety značky Aroma King. Za touto značkou stojí čínský výrobce, který od roku 2020 hledá zdravější způsoby vapingu. Výrobce využívá inovací pomocí chytrého systému zahřívání. Dále se zaměřuje na čistou chuť elektronických cigaret bez škodlivých látek.

Všechny tyto inovace vkládá do designových produktů, které si našly své uživatele po celém světě. Jednorázové cigarety Aroma King jsou ideálním řešením pro kuřáky, kteří chtějí jednorázově překlenout pobyt v nekuřáckém prostředí. Jsou také vhodné pro lidi, kteří si chtějí jednorázovou cigaretu vyzkoušet bez velkých investic.

Cena Aroma King

Cena jednorázových e-cigaret Aroma King se pohybuje od 180 Kč do 200 za kus podle obchodu. Ke každé objednávce od nás navíc dostanete jako pozornost malý dárek. 

Aroma King 700

Jednorázová e-cigareta Aroma King obsahuje baterii s kapacitou 550 mAh, díky čemuž vydrží až 700 potáhnutí. Tyto jednorázové cigarety obsahují liquidy SALT, které mají nižší PH a stále více oblíbenou a žádanou nikotinovou sůl, díky níž dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti bez dráždivého pocitu v krku. Tyto liquidy obsahují přirozenou formu nikotinu, který je pro tělo lépe vstřebatelný a nezkresluje chuť liquidu.

Aroma King 700

Nový a vylepšený design elektronických cigaret Aroma King má ergonomicky zaoblené rohy a kompaktní velikost, která zajišťuje ještě větší pohodlí při vapování. Tyto jednorázové elektronické cigarety jsou prezentovány v pestrých kontrastních zařízeních, které vypadají velmi stylově.

Pokračovat ve čtení

Dárek
Ke každé objednávce dostane od nás malou pozornost!

Cena

169170
1169170

Značky

Položek k zobrazení: 1
Bamama Icce
Ovocná příchuť Ledově svěží
179 Kč –5 %
Aroma King 700 20mg
Skladem (>5 ks)
169 Kč

Jednorázová elektronická cigareta Aroma King 700 20mg je perfektním řešením pro vapery. Kapacita...

865/20M
1 položek celkem
Používáme ověření věku Adulto