Jednorázové cigarety Micro Pod

Vstupte do světa bezstarostného vapování s jednorázovými e-cigaretami Micro Pod. Tyto unikátní e-cigarety nabízí špičkovou kvalitu a pohodlí bez nutnosti instalace žhavících hlav, doplňování e-liquidu nebo výměny podů. Micro Pod představuje ideální řešení pro ty, kteří si přejí maximální komfort a minimální starost s přípravou a údržbou e-cigarety.

Výhody Micro Pod 600

Micro Pod je navržen tak, aby naplnil veškeré Vaše potřeby a přání spojené s vapováním. Tuto jednorázovou cigaretu není potřeba nabíjet, plnit e-liquidem nebo cokoli vyměňovat. Stačí jednoduše potáhnout z náustku a vychutnat si intenzivní a autentickou příchuť e-liquidu, který je v tomto zařízení předplněn. Bez tlačítek, displejů a složitých nastavení, Vám Micro Pod poskytne přesně to, co hledáte – rychlý a efektivní způsob, jak si užít vapování na plno, kdykoliv a kdekoliv.

Cena Micro Pod 600

Cena je jednotná pro všechny příchutě Micro Pod 600 a činí 150 Kč za kus. Ke každé objednávce s produkty značky Micro Pod (libovolných příchutí) Vám přibalíme dárek zdarma. Užijte si pohodlné a dlouhé vapování s Micro Pod za tuto příjemnou cenu.

Pokračovat ve čtení

Dárek
Ke každé objednávce dostane od nás malou pozornost!

Cena

100101
1100101

Značky

Položek k zobrazení: 1
disposable pod apple ice micro pod 20mg
Novinka Ovocná příchuť Ledově svěží
150 Kč –33 %
Micro Pod 600 20mg
Skladem (>5 ks)
100 Kč

Jednorázová elektronická cigareta Micro Pod 600 20mg Jednorázová elektronická cigareta Micro...

954
1 položek celkem
Používáme ověření věku Adulto