Jednorázové cigarety Kurwa

Nabízíme jednorázové cigarety značky Kurwa. Za touto značkou stojí polský výrobce, který od roku 2022 hledá zdravější způsoby vapingu. Výrobce využívá inovací pomocí chytrého systému zahřívání. Dále se zaměřuje na čistou chuť elektronických cigaret bez škodlivých látek.

Všechny tyto inovace vkládá do designových produktů, které si našly své uživatele po celém světě. Jednorázové cigarety Kurwa jsou ideálním řešením pro kuřáky, kteří chtějí jednorázově překlenout pobyt v nekuřáckém prostředí. Jsou také vhodné pro lidi, kteří si chtějí jednorázovou cigaretu vyzkoušet bez velkých investic.

Cena Kurwa

Cena jednorázových e-cigaret Kurwa se pohybuje od 180 Kč do 200 za kus podle obchodu. Ke každé objednávce od nás navíc dostanete jako pozornost malý dárek. 

Kurwa Collection 700

Jednorázová e-cigareta Kurwa Collection obsahuje baterii s kapacitou 500 mAh, díky čemuž vydrží až 700 potáhnutí. Tyto jednorázové cigarety obsahují liquidy SALT, které mají nižší PH a stále více oblíbenou a žádanou nikotinovou sůl, díky níž dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti bez dráždivého pocitu v krku. Tyto liquidy obsahují přirozenou formu nikotinu, který je pro tělo lépe vstřebatelný a nezkresluje chuť liquidu.

Kurwa Collection 700

Nový a vylepšený design elektronických cigaret Kurwa Collection má ergonomicky zaoblené rohy a kompaktní velikost, která zajišťuje ještě větší pohodlí při vapování. Tyto jednorázové elektronické cigarety jsou prezentovány v pestrých kontrastních zařízeních, které vypadají velmi stylově.

Pokračovat ve čtení

Rychlý výběr jednorázové cigarety Kurwa Collection 700

Zobrazit výběr příchutí
Dárek
Ke každé objednávce dostane od nás malou pozornost!

Cena

179180
1179180

Značky

Položek k zobrazení: 1
e64ee7af0ba79f collection vape mockup white peach razz cz
Novinka Ovocná příchuť Ledově svěží
179 Kč

Nechcete se o svou elektronickou cigaretu starat, instalovat žhavící hlavy, plnit e-liquid nebo...

1056
1 položek celkem
Používáme ověření věku Adulto