Jednorázové cigarety IVG Bar

Nabízíme jednorázové cigarety značky IVG Bar, které se vyrábějí ve Velké Británii. Výrobce nabízí vaperům skvěle chutnající, pohodlné a snadno použitelné jednorázové cigarety, jež mezi dalšími výrobci nemají konkurenci. I Vape Great je jednou z průkopnických značek ve svém oboru. Specializuje se na výzkum a vývoj nejpreciznějších náustků, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Cena IVG Bar Plus

Veškeré příchutě jednorázových e-cigaret značky IVG Bar Plus stojí 170 Kč. Ke každé objednávce od nás navíc dostanete jako pozornost malý dárek. 

IVG Bar Plus

Jednorázová elektronická cigareta IVG Bar Plus obsahuje baterii s kapacitou 550 mAh, díky čemuž vydrží více než 600 potáhnutí. Tyto jednorázové cigarety obsahují liquidy SALT, které mají nižší PH a stále více oblíbenou a žádanou nikotinovou sůl, díky níž dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti bez dráždivého pocitu v krku. Tyto liquidy obsahují přirozenou formu nikotinu, který je pro tělo lépe vstřebatelný a nezkresluje chuť liquidu. IVG Bar Plus je vhodnou jednorázovou e-cigaretou, která má co nabídnout začínajícím i zkušeným vaperům. Bude dokonalou odpovědí na Vaše potřeby, stačí si potáhnout z precizního náustku a vychutnat si prvotřídní náplň s výraznou příchutí.

Pokračovat ve čtení

Rychlý výběr příchutě jednorázové cigarety IVG Bar

Zobrazit výběr příchutí

Cena

179180
1179180

Značky

Položek k zobrazení: 1
ivg bar plus elektronicka cigareta 20mg berry lemonade ice
Ledově svěží
179 Kč

Kombinace osvěžující Aloe Vera a šťavnatého hroznového vína s ledovou dochutí Jednorázová...

790/20M
1 položek celkem

IVG BAR

IVG BAR vyrábí jednorázové cigarety různých příchutí – ledový banán, ledová borůvka, zelené jablko a další. Cigarety obsahují baterii s kapacitou 500 mAh, díky čemuž vydrží více než 600 potáhnutí. Jednorázové cigarety IVG BAR obsahují 2 ml náplně. A v rámci EU jsou k dostání varianty s 20 mg nikotinu. Tyto jednorázové cigarety obsahují liquidy SALT, které mají na rozdíl od jiných liquidů nižší PH a stále více oblíbenou a žádanou nikotinovou sůl, díky níž dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti bez dráždivého pocitu v krku. Tyto liquidy obsahují přirozenou formu nikotinu, který je pro tělo lépe vstřebatelný a nezkresluje chuť liquidu. IVG BAR je vhodnou jednorázovou cigaretou, která má co nabídnout začínajícím i zkušeným vaperům.

Používáme ověření věku Adulto